FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Teknik Paten Havalandırma & Klima
Üyelik Tarihi : 12/27/2017
Firma Sektör : Isıtma Soğutma Havalandırma
Firma Yetkili : Alihan Temuçin
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 1998
İnceleme : 1389
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Altın Bakkal Sokak N:4/A Tarlabaşı - Beyoğlu
Firma Şehir : İstanbul
Firma Tel : 05324513416
GSM : 05324513416
Mail :  havalandirma@mail.com

Kurulduğumuz günden bu yana her sektörden sayısız firmaya havalandırma ve klima hizmetleri sunduk. Her geçen gün kendimizi bu alanda geliştirip her hizmetimizde en uygun koşullarla en kaliteli hizmetleri vermeye gayret ettik. Geldiğimiz noktada ısıtma ve soğutma sektöründeki en deneyimli ve en çok tercih edilen firmalardan birisi olduk.

İstanbul klima servisi olarak İstanbul hemen hemen her semtine klima bakımı, klima temizliği, klima montajı ve klima satışı yapmaktayız. Klima satışlarını genelde Mitsubishi markası ve modelleriyle yapmaktayız. Satın alınan her klima için ayrıca montaj hizmetimiz de bulunmaktadır. Eğer yüksek sayıda klima satışı veya klima bakımı olacaksa (periyodik bakım anlaşmaları dahil) bu durumda hizmet öncesi ücretsiz ön keşif yapabilmekteyiz. İstanbul'da klima servisi için öncelikli hizmet verdiğimiz semt ve ilçeler : ortaköy, beyoğlu, şişli, cihangir, osmanbey, kurtuluş, etiler, göktürk, beşiktaş, başakşehir, sarıyer, merter, avcılar, kadıköy, üsküdar, maltepe, kartal, beykoz, moda, nişantaşı, feriköy, bomonti gibi yerleri sayabiliriz.

İstanbul havalandırma sistemleri konusunda ise klima konusunda olduğu gibi havalandırma kanalı imalatı, havalandırma kanalı montajı ve havalandırma kanalı temizliği yapmaktayız. Yaptığımız bu havalandırma uygulamaları için kullandığımız tüm malzeme ve araçlar orjinal ve yüksek kalitelidir. Bu da sizin hem sağlığınız için hem de uzun süreler kullanacağınız için cebiniz için en iyisidir.

Havalandırma firmaları içinde klima konusunda olduğu gibi en iyi yerlerdeyiz. Yıllardır haftanın nerdeyse her günü her türlü firmaya yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler vermiş olmamız neticesinde bu noktalara ve firmalar tarafından tercih edilmiş olmaya vardık. Bundan sonra da sizlere aynı derecede hizmet vermeye devam edeceğiz.

Havalandırma sistemlerini bizden talepte bulunan her türlü mekana ve her büyüklükteki eve montajlamaktayız. Mekan türlerine kısaca bakarsak: cafe, otel, restaurant, kahvehane, boyahane, lokanta, otopark, dükkan, ofis ve her türlü işyeri havalandırma sistemleri için uygundur. Bu mekanlar için gerekli ölçüler tarafımızdan alınıp gerekli hesaplamalar tarafımızdan yapılmaktadır.

Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Ad Soyad : Sami
Tarih : 23 Şubat 2021
Taksim civarında havalandırma işimiz var ama size haftasonu ulaşamadım. Haftaiçi adresinize gelicem fikir alabilirsem çok iyi oluf.
Ad Soyad : şenol
Tarih : 15 Şubat 2019
Sa. İstanbul dışındayız, havalandırma işleri lazım. Küçük bir butik otelimiz var ve klima yetersiz kalıyor. Haftasonu size ulaşamadım. İstanbul dışına hizmet veriyorsanız mailim : sengolmak@gmail.com.
ANAHTAR KELİMELER
havalandırma, havalandırma kanalı, havalandırma kanalı temizliği, havalandırma kanalı imalatı, havalandırma sistemleri, restaurant havalandırma sistemleri, cafe havalandırma sistemleri, işyeri havalandırma sistemleri, ofis havalandırma sistemleri, klima montaj, klima servisi, istanbul klima servisi, klima bakım servisi, havalandırma montajı, otel havalandırma sistemleri, havalandırma servisi, havalandırma menfezi, klima temizliği, klima bakımı, şişli klima servisi, beyoğlu klima servisi, beşiktaş klima servisi, havalandırma kanalı montajı, istanbul havalandırma, kahvehane havalandırma sistemleri, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap