FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : DR DENTAL
Üyelik Tarihi : 15.8.2016
Firma Sektör : Sağlık Medikal Ecza İlaç
Firma Yetkili : ABDUL SALİH ENGELOĞLU
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2008
İnceleme : 1186
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Eminettin, Menderes Blv. Yanyolu No:176, 53100 merkez/Rize Merkez/Rize
Firma Şehir : Rize
Firma Tel : 04642122171
GSM : 05464434040
Mail :  deredisdeposu@gmail.com

            

 

Türkiye’nin önde gelen dental firmalarından biri olan DR DENTAL ELEKTRONİK İLETİŞİM TIBBİ CİHAZLARLAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ 2009 yılında faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu günden beri dental sektörünü lider markalarını bünyesinde bulundurarak Türkiye de ki Diş Hekimliği Fakülteleri Ağız ve Diş Sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimleriyle buluşturmuştur.

Bünyesinde bir çok markanın diş hekimliği cihazları,sarf malzemeleri,implant ve ortopedi mazlemelerini bulunduran firmamız ayrıca satışını yaptığı malzemelerin teknik servis hizmetlerini kendi bünyesinde yapmaktadır.

 

Dental 

Dental İngilizce bir kelime olup Türkçe ‘de anlamı "Diş" demektir. Dentalağız ve diş sağlıyla ilgili tüm bilgileri materyalleri dokümanları içerisinde bulundurur. Dental sektörün genel bir adıdır ve kendi içerisinde bazı bölümlere ayrılır.Ağız Sağlığı ayrı Diş sağlığı ayrı bölümlerde işlenir ve üniversitelerde sektörle ilgili birçok alanda farklı bölümle karşılaşılabilir. Dental sektörü, dişlerin yapısını, estetiğini ağız sağlığını, dişlerin etki ettiği bazı konuşma bozukluklarını ele alır.Zamanla gelişmekte ve büyümekte olan bu sektör implant dişlerin revaçta olmasından dolayı son yıllarda daha hızlı büyümeye başlamıştır. Dental sektörünün son yıllarda daha fazla büyümesinin bir diğer nedeni ise sağlık turizminin ve sağlıkla ilgili yapılan yatırımların çoğaltılmasıdır. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikle klinik cihazlarda artış, laboratuvar ortamında daha hızlı gelişen çözümler üretilmiştir.Teknolojinin her geçen yıl daha da gelişip büyüyen ülkemizde dental daha da büyüyecek ve sektörde büyük bir pazar payı elde edecektir. Dental ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve materyalleri ürün tedariki açısından diş doktorlarına ve hastalara yardımcı olmak amacıyla kurulan diş depoları ve laboratuvarlarından öğrenebilirsiniz.

Diş Deposu

Diş depoları Dental ürünlerle ilgili hizmet veren sektörle ilgili her türlü ürünü bulabileceğiniz doğru ürünü seçmede hastaya ve doktora yardımcı olan kuruluşlardır.Gün geçtikçe teknolojini gelişmesiyle beraber yeni tedavi yöntemlerinin çıkmasıyla diş depolarına daha fazla ihtiyaç doğdu. Diş hekimleri dilediği ürüne ulaşabilmesi ve hastalarına daha iyi hizmet sunabilmesi için bulunduğu şehirde diş depoları bulunması hem hekim hem de hasta için çok önemli bir etkendir. Artık teknolojinin gelişmesiyle ve E-Ticaretin gün geçtikçe herkesin ihtiyacını karşılayacak konuma gelmesiyle beraber diş hekimleri ve diş hekimliği öğrencileri online olarak tüm diş malzemelerine ve cihazlara kolayca ulaşabildiği bir sistem haline gelmiştir.

Online Diş Depoları

Firmamızın online diş deposu mağazası üzerinden satışa sunduğu ürünlerin tamamı sizlere en uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Online diş deposumağazamızdaki dental ürünlerimizin tamamı birebir orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Firmamızın satışa sunmuş olduğu dental ürünler Dünya'da ve Türkiye'de faaliyet gösteren başlıca markalardan oluşmaktadır..Online mağaza olan Dr Dental  diş  deposu  7/24  dental ürünler satışı yapmaktadır. Her gün daha da gelişmekte olan Dr Dental diş deposu dental sektörüyle ilgili her türlü malzeme ve materyale ulaşmanızı sağlar.

 
Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
DR DENTAL , İMPLANT, DİŞ DEPOSU, İSTANBUL DİŞ DEPOSU, ANKARA DİŞ DEPOSU, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap