FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : MAVİŞ PROMOTİON
Üyelik Tarihi : 1/16/2014
Firma Sektör : Hediyelik Eşya Promosyon
Firma Yetkili : Gül Maviş KUZEYLİ
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2013
İnceleme : 1424
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Şirinyalı mah. 1534 Sok. Bozkurt Apt. No:11/2 Lara - ANTALYA
Firma Şehir : Antalya
Firma Tel : 02423165715
Firma Fax : 02423165717
Mail :  info@mavispromotion.com

Mavis Promotion Kuzeydoğu Group bünyesinde 2002 yılında ürün reklamcılığı konusunda hizmet vermek üzere faaliyete geçmiş, gelen yoğun talepler doğrultusunda 2007 yılında Almanya’ da şubeleşerek Avrupa Pazarında yerini almıştır.

Ürün reklamcılığı konusunda, ağırlıklı olarak Turizm ve Otel Grupları firmamızın başlıca müşteri portföyünü teşkil etmektedir. 

Avrupa Birliği’ ne üye tüm ülkelerde düzenlenen fuarlara promosyon ürünleri şubemiz aracılığıyla gönderilebildiği gibi, bu ürünlerin sizler adına yurdışında depolanmasıda artık tarafımızca sağlanmaktadır. 

Ürün reklamcılığı, belirlenmiş hedef kitleye satış amacı gütmeden, ticari ürün kullanarak bir mesaj göndermektir. Bu ürünlere promosyon ürünleri denir ve çok geniş bir yelpaze içinde giyecek eşyaları, tekstil ürünleri, takvim, saat, kalem gibi pekçok ürünleri içerisine alır. 

Bu medyada kullanılan ürünlerde olması gereken üç önemli özellik vardır; 

Birincisi kullanılır olması, ikincisi evrensel olması, üçüncüsü ise satış değerine göre daha yüksek algılanma değerinde olmasıdır. Bu özellikler sayesinde verilen mesajın hedefle olan birlikteliği daha uzun süreli ve kalıcı olur. 

Ürün reklamcılığında kullanılabilir bir ürün aracılığı ile verilen mesaj, hedefine ulaştığı zaman güzel sonuçlar doğurur. Özellikle ürün, doğru mesajla, doğru zamanda, doğru hedefe sunulursa … 

Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
Promosyon ,  Promosyon Kalem ,  Promosyon çanta ,  promosyon Plaj çantası ,  Promosyon Usb Bellek ,  USB flash bellek ,  tükenmez kalem ,  Promosyon masa setleri ,  promosyon kişisel bakım ,  Promosyon ofis ürünleri ,  Promosyon tekstil ,  Promosyon bere ,  promosyon t-shirt , promosyon ofis ürünleri ,  VIP promosyon ürünleri ,  Promosyon şapka ,  ucuz promosyon şapka ,  promosyon boya kalemi ,  Promosyon çocuk çanta , 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap