FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Mboz interactive
Üyelik Tarihi : 1/7/2014
Firma Sektör : Basın Yayın
Firma Yetkili : mahmut boz
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2002
İnceleme : 1549
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : yeşilbahçe mh. 1460 sok no : 4
Firma Şehir : Antalya
Firma Tel : 02423223743
GSM : 05324862273
Mail :  mboz@mboz.com.tr

Mboz Medya; bünyesindeki şirketler ile reklam , yayıncılık , outdoor ve digital medyada Akdeniz Bölgesinin en güçlü yayın grubudur. Mboz İnteractive, Reklam ve Yazılım sektöründeki öncülüğünü 2010 yılında medya sektörüne de taşıyarak kaliteli ve tarafsız yayıncılık ilkesi ile bu sektörde her geçen gün büyümektedir. Bugün bünyesinde bulundurduğu yayın organları aylık 1 milyondan fazla kitleye ulaşmaktadır. Mboz Medya konusunda bölgenin tam hizmet veren tek ajansı olmakla beraber ciro bazında da en güçlü kuruluştur. Ayrıca outdoor´da faaliyet göstemekte , şehir içi ve ilçelerde kendi sahip olduğu alanların satış ve kiralamasını yapmaktadır. Özellikle Kemer'de sahibi olduğu dev led ekran panoları ile uzmanlaşmıştır.

2002 Yılından beri hizmet veren Mboz İnteractive 2007 Yılında ICANN tarafından akredite (IANA 1091) edilerek Verisign, Deutsche Telekom gibi internet devlerinin arasında yerini almıstır. Mboz İnteractive 2007 Yılı itibarı ile Ripe NCC üye kuruluşlar arasına girmiş ve kendi IP kaynaklarını yöneterek daha esnek ve etkin bir ağ operasyon altyapısı kurmuştur.

Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
mahmut boz,  mboz medya,  reklam ajansı antalya, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap