FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Ayyapi Mühendislik ve İnşaat
Üyelik Tarihi : 24.12.2013
Firma Sektör : İnşaat Konut Projeleri
Firma Yetkili : Mustafa Yıldız
Çalışan Sayısı : 50 - 75
Kuruluş Yılı : 2013
İnceleme : 1002
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Çimenli Mevkii Havaalanı Pist Bitimi Yıldız Plaza No:42
Firma Şehir : Trabzon
Firma Tel : 0462-3344345
GSM : 0543-2743258
Firma Fax : 0462-3346114
Mail :  iletisim@trabzonayyapi.com
 
Anahtar Teslim Ev

Anahtar Teslim Eviniz Ay Yapı İnşaat’tan

1982 yılında ilk firması olan Adnan Pazarlama ile Beyaz eşya ve Zücaciye sektöründe faaliyete başlayan Aygroup; 1999 yılından itibaren Otomotiv Satış, servis ve yedek parça 2009 yılından itibaren Restaurant ve Düğün Salonu 2013 yılından itibaren ise inşaat-gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

1982 yılından beri çizgisini hiç bozmadan ticari hayatına devam eden Adnan Yıldız şirketler grubu 2013 yılında bu güven, sadakat, yenilikçi yapısını göstermek için inşaat sektörüne adımını atmıştır.

1982 yılından beri güven, dürüstlük, emniyet gerektiren bir sektör olan otomotiv alanında yaklaşık 5000inin üzerinde araç satışı gerçekleştiren firmamız, gerek ısrarlar gerekse şirket hedefleri doğrultusunda bu sektöre girmiştir.

İlk projesi Ayyapı Yalıncak Konakları ile başlangıç yapan firmamız; bu proje ile bundan sonraki konutların nasıl olacağı konusunda büyük izlenimler bırakacaktır. Kullanılan ürünler, çalışılan firmalar, kalite ve güvenliğin ön plana çıktığı bu projemizde ki çizgimizi hiç bir projemizde bozmayacağız.

1982 yılında ticari hayatına başlayan Yönetim Kurulu Başkanımız Adnan Yıldızın piyasalarda sağladığı bu güvenirlik, samimiyet, yenilikçilik çizgisi ile inşaat sektöründen emin ve sağlam adımlarla daha ileriye gideceğimizi düşünüyoruz.

Aygroup, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

 

Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
Ayyapi Mühendislik ve İnşaat, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap