FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Ateksan Bilisim Müh Mak San Tic Ltd Şti.
Üyelik Tarihi : 16.11.2013
Firma Sektör : Mühendislik Hizmetleri
Firma Yetkili : birol ylmaz
Çalışan Sayısı : 10 - 25
Kuruluş Yılı : 2006
İnceleme : 499
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : İnönü mah.7 nolu pulathane cad. no:2 trabzon
Firma Şehir : Trabzon
Firma Tel : 04622244248
GSM : 05307661197
Firma Fax : 04622244248
Mail :  info@ateksanbilisim.com

http://www.ateksanbilisim.com2006 yılında, Bilişim sektöründe bilgisayar otomasyon uygulamaları konusunda çalışmak üzere uzman bir firma olarak kurulmuştur.Bilgisayar piyasasında aktif olarak hizmet verdiği 3 yıl içerisinde söz ve taahhütlerini yerine getirmiş, yeni teknolojileri takip ederek uygulayıp, mutlak müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden istikrarlı bir şekilde büyümüştür.

 
2007 yılı içerisinde,telekomünikasyon sektöründeki hızlı büyüme ve bunu takiben Fiber optik teknolojiye geçilmesini yakından takip ederek sektöre girmiş ve konusunda uzmanlaşmak için gerekli tüm altyapı yatırımlarını tamamlamış ve uzman kadrosunu oluşturmuştur. Faaliyet gösterdiği Fiber optik alanlarında devamlı olarak makine ekipman parkını, kullandığı teknolojileri,işçilik ve yapım kalitesini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.
 
Kuruluşumuzdan beri hedeflediğimiz yüksek iş kalitesi ile taahhütlerimizi kaliteden ödün vermeden ve zamanında yerine getirmiş olmak , bizleri bugünkü konumumuza getirmiştir. 
 
Sektörde ; bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da taahhütlerimizi iş kalitesinden taviz vermeden layıkıyla yapmak ve haklı olarak hak ettiğimiz noktada bulunmak istiyoruz.
Diğer İlanlar
19 Kasım 2013
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
fiber optik Trabzon; fiber optik kablo sistemleri Trabzon; fiber optik kablo sonlandırma Trabzon; fiberoptik sonlandırma Trabzon; fiberoptik kablo Trabzon; Otdr Test Trabzon; fiber Optik Test Trabzon; fiberoptik test Trabzon; otdr test raporlama Trabzon; Fiber optik çevirici Trabzon; fiber optik converter Trabzon; fiber optik kamera Trabzon; fiber optik dönüştürücü Trabzon; video fiber çevirici Trabzon; video fiber optik Trabzon; kamera fiber optik çevirici Trabzon , 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap