FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : İstanbul İğneli Epilasyon by Gökçe
Üyelik Tarihi : 5/29/2022
Firma Sektör : Güzellik Ve Bakım
Firma Yetkili : Gökçe Temuçin
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2005
İnceleme : 117
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Rumeli Caddesi Nişantaşı / Şişli İSTANBUL
Firma Şehir : İstanbul
Firma Tel : 05539279687
GSM : 05539279687
Mail :  igneepilasyoncom@gmail.com

2005 yılından başlayarak iğneli epilasyon başta olmak üzere güzellik & bakım alanındaki her konuda danışanlarımıza daha sağlıklı, daha estetik, daha güzel ve daha istedikleri gibi görünmeleri için 1000lerce uygulama ve işlem yaptık. Bu uygulamalarımızı bugün de daha deneyimli şekilde devam ettiriyoruz. İstanbul Nişantaşı’ndaki kliniğimizde hafta içi ve hafta sonu yüze iğneli epilasyon, bacak iğneli epilasyon, göbek iğneli epilasyon, dudak üstü iğneli epilasyon, koltuk altı iğneli epilasyon, kaş ortası iğneli epilasyon, kaş üstü iğneli epilasyon, çene kıllarına iğneli epilasyon uygulamaları yapmaktayız. Kliğinimizde iğneli epilasyon dışında talep edildiği takdirde akne tedavisi, bölgesel incelme, anti-aging, dermapen ile cilt bakımı ve kalıcı kaş makyajı, kalıcı dudak makyajı gibi uygulamaları sunmaktayız.

 

Nişantaşı'ndaki kliniğimizde her danışanımızın cilt tipi ve yapısını detaylı olarak analiz ederek gereken işlemler konusunda yönlendirmeler yapıyoruz. Ayrıca işlemlerimiz esnasında hijyenik koşullara dikkat ediyor ve gereken koruyucu bakımların hepsini büyük bir titizlikle uyguluyoruz. İşlemlerimizi mevsimlere uyacak şekilde programlıyor ve danışanlarımızı da bu konuda bilgilendiriyoruz.

 

Danışanlarımızın izni doğrultusunda yaptığımız bir çok işlemi sosyal medya hesaplarımız veya web sitemiz üzerinden düzenli olarak paylaşmaktayız. Hakkımızda daha detaylı bilgi alabilmek ve ücretsiz olarak konsültasyon hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
iğneli epilasyon,  iğneli epilasyon fiyatları,  iğneli epilasyon nedir,  iğneli epilasyon yüz,  iğne epilasyon,  yüze iğneli epilasyon,  iğneli epilasyon istanbul,  istanbul iğneli epilasyon,  bacak iğneli epilasyon,  iğne ile epilasyon,  iğneli epilasyon göbek,  şişli iğneli epilasyon,  nişantaşı iğneli epilasyon, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap