FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : şah global lojistik
Üyelik Tarihi : 5/9/2022
Firma Sektör : Nakliyat Lojistik
Firma Yetkili : yılmaz bal
Çalışan Sayısı : 10 - 25
Kuruluş Yılı : 1995
İnceleme : 139
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Camişerif Mahallesi Lina Nasif Sokak Dilek Apt. No:14 Kat: 2/4, 33060 Akdeniz / Mersin
Firma Şehir : İçel
Firma Tel : 03242330909
GSM : 03242330909
Firma Fax : 03242330909
Mail :  sahgloballojistik@gmail.com

Yurtiçi ve uluslararası taşımacılık hizmetleri vermek amacıyla 1996 yılında Yılmaz Bal tarafından kurulmuş olan Şah Global Lojistik, zaman içerisinde ülkemizin İstanbul başta olmak üzere birçok ilinde şube ofisleri açmış, sektörün gereksinimleri doğrultusunda yurt dışındaki işleyişi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek adına birçok ülkede temsilcilikler ve acentelikler açmış, alanında uzman ve deneyimli personel kadrosunu oluşturmuş, çalışmalarını belli bir sisteme oturtarak sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Şah Global Lojistik, gabari dışı ağır nakliye, frigo tır taşımacılığı, denizyolu nakliye, konteyner nakliye, parsiyel yük taşıma ve kamyon nakliyesi gibi alanlarda da önemli hizmetler sunmakta, tüm yük gruplarının taşınması işlemlerini titizlikle yapmakta, yüklenen eşyaların kısa sürede varış noktalarına teslimatını sağlayarak başarılı bir çalışma grafiği sergilemektedir. Yoğun çalışılan destinasyonlar: Özbekistan nakliye, Türkmenistan nakliye, Azerbaycan nakliye, Gürcistan nakliye, Irak nakliye, Ukrayna Nakliye, Kazakistan nakliye, Belarus nakliye, Almanya nakliye vb.
Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
uluslararası nakliye,  lojistik hizmetleri, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap