FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Kale Ozalit Dijital Baskı
Üyelik Tarihi : 10.3.2022
Firma Sektör : Reklam Tanıtım İlan
Firma Yetkili : YASİN ÖNDER
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2003
İnceleme : 53
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : İnönü, Eski Cami Cd. No:9/6, 59510 Çerkezköy/Tekirdağ
Firma Şehir : Tekirdağ
Firma Tel : 05550536559
GSM : 05550536559
Mail :  kale59ozalit@gmail.com
Kale 59 Yapı Danışmanlık LTD. ŞTİ . 2003 yılında 700 m2 kapalı alan teknoloji merkezi ile ilk tesisini Çerkezköy/Tekirdağ’ de açarak makine parkurunu ve hizmet hacmini büyüterek Kapaklı  ve Saray ile şube sayısını 3’e çıkarmıştır. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve teknolojik alt yapısından ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı profesyonellerine hizmet veren Kale Ozalit inovatif reklam çözümleri ile müşterilerine daima yenilikçi bir çözüm ortağı oluyor.
 
Kırtasiye; ürünlerinde evinizde ve ofisinizde ihtiyacınız olan tüm malzemelere ulaşabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta. Promosyon ürünlerinde şirketinizin tanıtımını yapacak hızlı ve kolay alternatifli ürünlere sahip olabilirsiniz.
 
Dijital baskı; geniş bir teknolojik makine parkuruna sahip olan müşterilerimize kaliteli baskılar sunmayı hedeflediğimiz araç giydirmeden cephe giydirmelerine kadar birçok hizmeti veriyor.
 
Tabela; uygulamalarında kaliteli malzeme kullanarak markanızı en iyi şekilde temsil etmenize özen gösteriyoruz. Kapı yönlendirmelerinden, dış cephe uygulamalarına kadar bir çok hizmeti içerisinde bulunduran Kale Ozalit uygun fiyat ve kalitesiyle farkını gösteriyor.
 
Matbaa; bölümünde 6 renk baskıdan, ciltlemeye, kırımdan laminasyona tüm entegre sistemlerini bir arada bulabilirsiniz. Zamanı değerli olan müşterilerimize 1 den, 1 milyon adete kadar baskı hizmetini anlık sunabiliyoruz.
 
Kale ozalit 18 yıllık edindiği tecrübe ile teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerinin talepleri doğrultusunda dijital baskı dünyasında aldığı pozitif güç ile alt yapısını güçlendirmeye devam ediyor.
Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
dijital baskı merkezi,  dijital display ürünler,  dijital baskı ozalit,  ozalit fotokopi hizmetleri,  ozalit hizmetleri,  ozalit kırtasiye,  tasarım ajansı,  dijital baskı billboard,  dijital baskı branda,  dijital poster baskı,  floor grafik baskı,  ozalit promosyon ürünleri,  dijital baskı, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap