FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : EMİNE ERDEM SAÇ ,KAŞ SAKAL EKİM MERKEZİ HAİR CLİNİC
Üyelik Tarihi : 23.11.2021
Firma Sektör : Saç ekim merkezi
Firma Yetkili : EMİNE ERDEM
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2011
İnceleme : 87
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Başıbüyük mahallesi Başıbüyük yolu caddesi No :6 Kent Plus Centrium A1 Blok D: 5 34660 Maltepe İSTANBUL /TÜRKİYE
Firma Şehir : İstanbul
Firma Tel : 05324839610
GSM : 05324839610
Firma Fax : 05324839610
Mail :  emineerdemhairclinic@yandex.com

Emine Erdem Hair Clinic

2011 den bu yana hizmet veren Emine Erdem Hair Clinic uluslararası referansları ile kendini kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir. Uzmanlarımız profesyonel saç ekimi yapmakta ve en son saç ekim teknolojisi olan Sapphire FUE tekniğini kullanmaktadırlar.

 

Saç ekimindeki başarıyı arttırıp, hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için uzman kadromuzun deneyiminden sizi en üst seviyede faydalandırıyoruz.

 

Bunu günlük kapasiteyi aşmayan randevu sistemimiz ve operasyondan konaklamaya kadar VIP hizmet vermeyi hedef alan firma kültürümüzle sağlıyoruz.

 

Yurt dışı hastalarımız için farkımız ve avantajlarımız ;

 

Emine Erdem Hair Clinic  aracı bir kuruluş değildir ve kendini uluslararası referansları ile kanıtlamış uzmanlarla çalışan bir saç ekim merkezidir.

Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
erkeklerde saç ekimi ,  kadınlarda saç ekimi,  sakal ekimi,  kaş ekimi,  fue tekniği , sapphire fue tekniği , dhı tekniği,  tıraşsız saç ekimi , ağrısız saç ekimi,  maltepede saç ekim merkezi , maltepede kaş ekim merkezi , anadolu yakasında saç ekim merkezi , maltepede sakal ekim merkezi , anadolu yakasında sakal ekim merkezi,  kadıköyde saç ekim merkezi,  kadıköyde sakal ekim merkezi,  kadıköyde kaş ekim merkezi , bağdat caddesinde sakal ekim merkezi , bağdat caddesinde saç ekim merkezi,  bağdat caddesinde kaş ekim merkezi , istanbulda saç ekim merkezi , istanbulda sakal ekim merkezi , istanbulda kaş ekim merkezi , küçükyalıda kaş ekim merkezi , küçükyalıda sakal ekim merkezi , küçükyalıda saç ekim merkezi, idealtepede kaş ekim merkezi,  idealtepede saç ekim merkezi , idealtepede sakal ekim merkezi , 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap