FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Avukat Aytaç KINDIR
Üyelik Tarihi : 8.10.2021
Firma Sektör : Hukuk Büroları
Firma Yetkili : Avukat Aytaç KINDIR
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2013
İnceleme : 137
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Cevizli Mah. Köroğlu Cad. No: 3 D: 5 Afraze Residence Kartal İSTANBUL
Firma Şehir : İstanbul
Firma Tel : 05387934832
GSM : 05387934832
Firma Fax : 05387934832
Mail :  aytackindir@anadoluavukat.com

İşçi haklarının korunması, tazminatlar hakkında bilgi alınması, işçinin istifası gibi konularda hukuki yardım alınması ve iş hukuku ile ilgili davalarda avukatlık desteği için iş hukuku avukatı Avukat Aytaç Kındır 2016 yılından bu yana İstanbul Kartal'daki ofisinde hizmet vermektedir.

Hukuk büromuzdaki iş hukuku avukatımız Aytaç Kındır, işçi haklarına dair bütün hukuki süreci hukuki kurallar ve prosedür çerçevesinde işleme koyarak ve takibini yapmaktadır. Haklarını savunduğu işçinin konu ile ilgili her türlü danışmanlığını yaparak bilgilenmesini sağlamaktadır. İstanbul Anadolu Yakası işçi avukatı uzun yıllardır çalışıyor olmanın verdiği tecrübeyle çalışmaktadır.

Avukat Aytaç Kındır, lise öğrenimini Işıklar Askeri Lisesi’nde tamamlayarak akabinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi esnasında Hukuk Klinikleri biriminde gönüllü olarak hizmet vermiş ve hukuk pratiğini geliştirmiştir. İstanbul Barosu Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu Üyesidir. “Uluslararası Ticaret Hukuku” alanında yüksek lisansı bulunmaktadır. İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifikası sahibi olup İş Hukuku, İşçi/İşveren vekilliği ve Şirketler Hukuku alanında birçok seminer ve eğitime katılmış ve müvekkillerine hizmet vermektedir.

Sadece iş ve işveren odaklı konularda değil boşanma davalarında da müvekkillerimize tam hukuki bilgileri ve destekleri sağlamaktan geri durmuyoruz. Kartal’daki ofisimizde Anadolu Hukuk Grubu avukat arkadaşlarımızla birlikte öncelikli amacımız hangi hukuki adımları atacağınızı ve hangi hukuki haklara sahip olduğunuzu bilmenizi sağlamaktır. Güvenilir hukuki bilgiye ulaşmak için sosyal medya hesaplarımızdan veya iletişim adreslerimizden bize ulaşabileceğiniz gibi web sitemiz üzerinden Avukata Sor kısmından da yorum yazarak sorabilirsiniz.

Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
istanbul ceza avukatı,  istanbul işçi avukatı,  istanbul boşanma avukatı,  istanbul kartal avukat,  anadolu yakası avukat, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap