FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : AKBY Rent a car
Üyelik Tarihi : 26.6.2021
Firma Sektör : Oto kiralama
Firma Yetkili : KAMURAN DOĞAN
Çalışan Sayısı : 5 - 10
Kuruluş Yılı : 2001
İnceleme : 55
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Tayakadın Mah. Terminal Cad. No: 1 34283 Arnavutköy – İstanbul
Firma Şehir : İstanbul
Firma Tel : 5387206834
Mail :  info@akbyrentacar.com

AKBY Rent a car, İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, tüm İstanbul ve çevresi illerde kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Araç parkurumuzda ekonomik ve lüks kategorilerde, farklı marka ve modellerde birçok araç çeşidi bulunmaktadır.

Ekonomik ve Lüks kategorilerdeki araçlarımızdan kiralamak istediğiniz araç için erken rezervasyon yaptırarak indirimli kiralık araç fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Havalimanı Teslim ve Adrese Teslim kiralık araç seçeneklerimiz mevcuttur. Araç kiralamak için iletişim bilgilerimizden bizi arayarak, araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
Arnavutköy oto kiralama, Arnavutköy araç kiralama,  Arnavutköy rentacar, oto kiralama Avrupa Yakası Araç Kiralama,  Rentacar,  Arnavutköy Havaalanı Araç Kiralama, Avrupa Yakası Havaalanı Araç Kiralama, Avrupa Yakası Rentacar, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap