FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Doğal Taş Ev Ustası ve Taş Ev Yapımı
Üyelik Tarihi : 8.5.2021
Firma Sektör : İnşaat Konut Projeleri
Firma Yetkili : Doğal Taş Ev Ustası ve Taş Ev Yapımı
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2013
İnceleme : 47
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Cumhuriyet Mah. Hamidiye Cad. No:75 Kepez / Çanakkale
Firma Şehir : Çanakkale
Firma Tel : 05378154887
Mail :  info@dogaltasev.com
Deneyimli ekibimiz ve yılların verdiği tecrübemiz ile sizin istediğiniz mimaride doğal, dayanıklı, uzun ömürlü taş yapılar inşa ediyoruz. Sizin istediğiniz evin taş duvarlarını, iç ve dış mekan taş kaplamalarını, bahçe düzenlemelerini, çevre avlu duvarlarını, yürüyüş yollarını, istinat duvarlarını sizin düşlerinizdeki gibi yapıyoruz. Taş evler, taş villalar, taş duvarlar ve taş yapılar doğal görüntüsüyle ruhunuzu dinlendirirken, sizin ve gelecek nesilleriniz için yıllarca ayakta kalan sağlıklı yapılardır. 
 
 Benzersiz Güzellikleri Birlikte İnşaa Edelim
 
Usta Ellerin Maharetti İle Taşa Verilen Değerle Ortaya Çıkan Yapıtlar Uzun Ömürlü Mutlu Mekanlara Dönüşen Bu Serüven 20 Yıllık Güçlü Deneyim İle Her Geçen Gün Daha Farklı Bir Boyutta Büyüyor. 
 
Hizmetlerimiz
 
Dış Mekan Taş Dekor 
İç Mekan Taş Dekor
Taş Peyzaj
Taş Duvar
Taş Şömine
Komple Taş Ev Teslimatı
Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
doğal taş ev ,  taş ev yapımı ,  doğal taş villa ,  doğal taş köy evi ,  taş ev ustası telefon ,  taş ev maliyeti ,  taş ev ne kadar tutar ,  profesyonel taş ev resimleri ,  en iyi taş evler ,  doğal cunda evleri ,  doğal beypazarı evleri ,  taş peyzaj ,  taş duvar ,  taş şömine ,  taş ustalığı ,  doğal taş ev,  doğal taş villa,  doğal taş köy evi,  doğal cunda evleri,  doğal beypazarı evleri,  taş peyzaj,  taş duvar,  taş şömine,  taş ustalığı ,  taş ev ne demek ,  taş ev nasıl yapılır ,  taş ev ucuzmu , 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap