FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : TMOD TEKNOLOJİ
Üyelik Tarihi : 10/21/2013
Firma Sektör : Teknik Ve Yetkili Servisler
Firma Yetkili : Yıldırım Han
Çalışan Sayısı : 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2007
İnceleme : 8961
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Bağdat Cad. Uğur Apt. No:72 Kat:1Kızıltoprak/Kadıköy/İSTANBUL
Firma Şehir : İstanbul
Firma Tel : 0216 418 0 408
GSM : 0532 201 9 761
Mail :  info@tmodteknoloji.com

 

     Gelişen dünya şartlarının hayatımızı yepyeni  teknolojik ürünlerle donattığı günümüzde cep telefonları ve tablet bilgisayarlar yaşantımızın vazgeçilmez birer  objesi olarak yerini almış bulunmaktadır. Adeta yaşantımızın birer parçası olan bu cihazlarımızda hiç beklenmedik zamanlarda oluşan arıza ve sorunlar günlük yaşantımızda ve iş hayatımızda ciddi zaman kayıpları ve sorunlar  yaratabilmektedir.

    Tmod Teeknoloji olarak siz değerli tüketicilerin bu gibi durumlarda sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümler üretebilmek adına Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli kendini yenileyen profesyonel kadromuz ile sizlere yakışan en iyi hizmeti sunmaktayız. Hizmet Merkezimiz İstanbul olmak kaydıyla anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığıyla tüm Türkiye kapsamında hizmet vermekteyiz. Ayrıca İstanbul içinde yaşayan siz değerli tüketicilerin zaman kaybı yaşamamaları adına anlaşmalı kurye firmalarımız aracılığıyla cihazlarınız adresinizden teslim alınmak suretiyle 48 saat içinde müdahale edilerek adresinize teslim edilmektedir.               

   İPHONE-İPAD-BLACKBERRY-HTC-SAMSUNG-SONY-NOKİA gibi sektörün lider markaları olan firmaların cep telefonu ve tablet bilgisayarlar oluşan fiziksel ve yazılımsal sorunlarınızda orjinal teknik malzemeler kullanılmak suretiyle hızlı güvenilir kalıcı ve garantili çözümler sunmaktayız. Ekran-Dokunmatik  Değişimi-Home Tuş Onarım-Batarya Değişim-On OFF Tuş Sorunu Gibi Arızalara Hızlı Bir Şekilde Şeffaf Olarak İzleyebileceğiniz Teknik Servis Ortamımızda Hizmet Sunmaktayız.

*** İPhone Teknik Servis

*** İPad Teknik Servis

*** BlackBerry Teknik Servis

*** Samsung Teknik Servis

*** Htc Teknik Servis

*** Sony Teknik Servis

*** Nokia Teknik Servis

*** LG Teknik Servis

MİSYONUMUZ

  Sektörümüzde oluşan tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek kadromuzun ve teknik ekipmanlarımızın yeterliliğini en üst seviyede tutmak kaydıyla değerli müşterilerimize layık olan en iyi hizmeti vermektir.

Kurumsal Firmalara İş Ortaklığı Çözüm Paketleri

İş hayatımızın vazgeçilmez materyalleri haline gelmiş olan akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarımızın arızalanması durumu gerçekten içinden çıkılmaz durumlara neden olabilmektir.              

Zamanın geçekten çok değerli olduğu iletişim çağında böylesi bir durumlar iş ve müşteri  kaybına neden olabileceği gibi beraberinde bir çok farklı      sorunları beraberinde getirebilir.

Tmod Teknoloji bakım sözleşmeleri bu gibi durumlarda iş hayatınızda çözüm odaklı  çalışmalarıyla iş ortağınız olma konumunda devreye girmektedir. Çalışma hayatımızda toplu  kullanımların sergilendiği bu ürünlerin bakım onarım programlama aksesuar gibi gereksinimlerinizi hızlı cevap verebilmek için oluşturulmuş bir sistemdir.

Ticaret hayatının her gün daha da güçlendiği ve büyüdüğü ülkemizde irili ufaklı bir çok kurum ve kuruluşa Tmod Teknoloji olarak sağladığımız iş ortaklığımızla verdiğimiz hizmetlerden dolayı gur urluyuz.

 Öncelikli Hizmetlerimiz;


1. Kurumsal amaçlı kullanılan cihazlara acil yerinde müdahale imkanı.

2. Bakım sözleşmesi kapsamında olan cihazlara ücretsiz onarım imkanı.

3. Arızalanan cihazlar için, tamir süresince yedek cihaz temini hizmeti.

4. Sistem çökmesi , yazılım arızaları ,darbe gibi durumlarda cihazlarda oluşan veri   kayıplarında VERİ KURTARMA hizmeti.

5. Yazılımsal uzaktan programlama destek imkanı.

6. Cihaz ve model değişimleri durumunda veri taşıma ve yeniden kurulum imkanı.

 Bu belirttiğimiz imkanlar bakım sözleşmelerimizde sunduğumuz hizmetlerimizin yalnızca bir kaçından ibarettir. Bizimle irtibata geçmeniz durumunda siz değerli iş ortaklarımıza imkanlarımız hakkında çok saha detaylı bilgi sunmaktan gurur duyarız

 

Satım İlanları
27 Kasım 2013
Satım İlanları
27 Kasım 2013
Satım İlanları
08 Kasım 2013
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Ad Soyad : timur
Tarih : 20 Ağustos 2016
samsung s6 ekrani için fiyat aldım, biraz yuksek geldi. fiyat konusunda biraz indirime gidilmeli..
Ad Soyad : Emin
Tarih : 27 Kasım 2013
Kendilerine teşekkür ediyorum gerçekten konularında çok başarılılar antalyadan ekran problemi olan samsun S3 cep telefonunu gönderdim iki gün içinde onarılıp geri geldi tavsiye ederim....
ANAHTAR KELİMELER
İPhoneTeknikServis İPadTeknikServis BlackBeery TeknikServis SamsungTeknikServis HtcTeknik Servis NokiaTeknikServis LgTeknikServis İphoneTamir İpadTamir BlackberryTamir Samsung Tamir SonyTamir NokiaTamir TmodTeknoloji CepTelefonuTeknikServis, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap