FİRMA DETAY
Oy Ver :
Firma Adı : Deha NAKLİYAT
Üyelik Tarihi : 31.5.2020
Firma Sektör : Nakliyat Lojistik
Firma Yetkili : Deha Nakliyat
Çalışan Sayısı : 10 - 25
Kuruluş Yılı : 2001
İnceleme : 239
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma Adres : Abidinpaşa mah. Bağlarbaşı cad. 21/B
Firma Şehir : Ankara
Firma Tel : 03123196565

Ankara evden eve nakliyat; Ankara nakliyat firmaları tarafından müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bulunduğu adresten alarak istenilen adrese belli bir tarih ve ücret karşılığında taşınma işlemine verilen addır. Şehir içi nakliye de ortalama 700 TL ile 1100 TL ücret ve 4 ile 6 saat arasında hizmet gerçekleştirilirken şehir dışı nakliye de gidilecek şehrin kilometre uzaklığı baz alınarak nakliye fiyatı belirlenmektedir. ( Ortalama Km * 5 TL üzerinden hesaplanır )

Ankara nakliyat hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgi bu içerikte. Lütfen okuyun ve Ankara evden eve nakliyat işlemlerinizde gerekli bilgiye sahip olarak bir adım önde olun. Daha detaylı bilgi içi https://www.ankaradehanakliyat.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Ankara nakliyat sektörüne 2001 tarihinde adım atan Deha Nakliyat, kurulduğu günkü heyecanla kendini geliştirmiş ve sektörüne büyük katkılar sağlamıştır. O günden bugüne yeniliklerin takipçisi olarak ülke geneli en çok tercih edilen nakliyat firması olmayı başarmıştır.

Ankara evden eve nakliyat firması olarak, Ankara ev taşıma ve Ankara eşya taşıma işlemlerinde değerli müşterilerine kurumsal ve profesyonel nakliye çözümleri sunarak kusursuz bir taşınma süreci içerisinde mutlu olmalarını sağlamaktadır.

Deha Nakliyat Farkıyla Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara evden eve müşterilerimize, gerek duydukları Ankara evden eve nakliyat ihtiyaçlarında 7/24 saat destek veriyoruz. En güvenli taşımacılık alt yapısıyla güvenli nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Deha nakliyat ailesi olarak; Ankara nakliyat işlerinde, alanında uzman personellerimizle mutlu müşteri sayımızı her geçen gün katlayarak büyüme hedeflerimizi beklentilerden önce yakalamayı başardık.

Ankara Nakliyat Sürecini Bizler Nasıl Yönetmekteyiz?

Ankara nakliyat süreçlerini sırası üzerine firmamız aşağıdaki şekilde sonuçlandırmaktadır.

Ekspertiz; Bizlerle iletişime geçen müşterilerimize öncelikle telefonda ön bilgilendirme yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmaları gerektiğini belirterek daha detaylı bilgi ve işin işleyişi hakkında detaylara ulaşabileceklerini belirtiyoruz. Ankara nakliyat müşterilerimizin istekleri üzerine onların uygun olduğu gün ve saatte eşya analizi yapması için görevlendiriyoruz.

Taşınma tarihi; Sizin belirlediğiniz tarihte Ankara evden eve nakliyat hizmetinizin başlaması için ekibimiz ne nakliye aracımız adresinizde olurlar.

Eşya hazırlığı; Taşınmanın ilk bölümü olarak, ekibimiz girişten başlayarak eşyaların toplanması ve paketlenmesini sağlarlar.

Demontaj; Evinizde bulunan mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontajı yapılır. Örn. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ankastre fırın, gardolabı, genç odası dolabı v.s gibi eşyalarınızın tamamının demontajı yapılarak, Ankara nakliyat için eşyalarınız hazır hale getirilir.

Paketleme; Evinizde bulunan eşyalarınız uygun paketleme ekipmanlarıyla paketlenmesi yapılmaktadır. Kusursuz bir Ankara evden eve nakliyat işi için kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Nedir peki bu paketleme malzemelerimiz? Koli, streç film, havalı naylon, bant vs. gibi her işe özel sıfır malzemeler kullanıyoruz.

Modüler sistem; Hazır hale getirilen eşyalarınız modüler asansör sistemimiz sayesinde dairenizin balkon veya camlarından nakliye aracımıza yüklenmesi yapılır.

Araç istiflemesi; Aracımıza yüklenen eşyalarınız, Ankara nakliyat sürecin de aksama yaşanmaması için araç içerisinde düzgün ve itinalı bir şekilde istiflenmesi yapılarak koruma altına alınır.

Yolculuk; Ankara nakliye firmamız, eşyalarınızı nakliye aracımıza yükledikten sonra yeni adresinize doğru yola çıkar. Yolculuk sırasında sorun yaşanmaması için son model nakliye araçlarımız ve tecrübeli kamyon, kamyonet şoförlerimizle görev yapmaktayız.

Eşya dizaynı; Yeni dairenize taşınan eşyalarınızın oda içerisinde dizaynı yapılır. Ankara evden eve veya Ankara nakliyat hizmetinde en önemli konulardan biridir bu durum.

Montaj; Ankara nakliyat firmamız personeli tarafından eski evinizde sökümü yapılan tüm eşyalarınız sizlerin belirlediği oda ve oda içerisindeki yerlerine montaj işlemi marangozumuz tarafından titizlikle yapılır.

Memnuniyet; Bizi tercih eden her bir müşterimizin sunmuş olduğumuz hizmetten memnuniyet duyması için taşınma öncesi ve taşınma sürecinde gösterdiğimiz hassasiyeti taşınma sonrasında da devam ettirmekteyiz. Sizlere gönderdiğimiz Ankara nakliyat memnuniyet formunu doldurarak; şikayet, öneri, tavsiye ve taleplerinizi daha iyi hizmet sunabilmemiz için bizlere iletmenizi rica ediyoruz.

Nakliyat Sektöründe Ankara Nakliyat Firmalarının Önemi

Nakliyat sektörü geçmişten günümüze var olan bir hizmet faktörüdür. Zamanla gelişip son halini almıştır. Bunu sağlayan en büyük etkense sektör içerisinde görev yapan nakliyat firmaları olmaktadır. Ankara, ülkemizin başkenti olması ve ikinci büyük şehir olmasından ötürü nakliye ve nakliye firmalarına kendi öneminin oldukça fazla olduğunu göstermiştir.

Coğrafi konumu sayesinde ülkemizin her bölgesine taşımacılık faaliyetinin oldukça rahat ve kazançlı olması demektir. Bu nedenle Türkiye nakliyat sektörü için Ankara nakliyat firmalarının önemi oldukça fazladır. Hatta nakliyat ve evden eve nakliyat sektöründe Ankara ülkenin kalbi durumundadır. Burada bulanan nakliyat firmaları veya evden eve nakliyat firmaları kalpten diğer organlara kan taşıyan ana damarlar olarak kabul edilir.

Ankara evden eve nakliyat firmaları içerisinde yer alan en büyük nakliyat şirketlerinden biri olan Deha nakliyat veya halk tarafından bilindiği adıyla Deha grup, en büyük alt yapısıyla nakliye ve taşımacılık sektörüne önemli katkılar sağlamış ve de sağlamaya devam etmektedir.

2001’den Bugüne En İyi ve En Güvenilir Ankara Nakliyat Firmasıyız.

2001 tarihin de Ankara merkezli kurulan firmamız kurulduğu günden itibaren yoğun çalışma temposuyla bulunduğu sektör içerisinde liderliğini sürdürmeyi başarmıştır.

En iyi nakliyat firmaları; en iyi kavramı bir sektör içinde kaliteli ve iyi hizmet sunan firmaların başarısını gösterir. Nakliyat sektörü içerisinde en iyi nakliyat firmaları veya en iyi evden eve nakliyat firmaları listesinde Deha Nakliyat ilk 5 arasında her zaman yerini almıştır.

Güvenilir nakliyat firmaları;  güvenilirlik sektör içerisinde hizmet sunan firmaların edineceği en büyü başarıdır. Nakliyat sektörü içinde güvenilir nakliyat firmaları veya güvenilir evden eve nakliyat firmaları içerisinde her daim yerimizi alarak diğer kuruluşlara örnek olmayı başardık ve bunu sürdürmeye devam ediyoruz.

Profesyonel nakliyat firmaları; profesyonellik yaptığı işte başarıyı yakalamış kişi veya kuruluşlara yöneltilen bir durumdur. Nakliye içinse profesyonel nakliyat firmaları veya profesyonel evden eve nakliyat firmaları demek yaptığı işi profesyonel şekilde sonuç elde etmektir. Kuruluşumuz bu konuda profesyonelliğini Ankara nakliyat sektöründe kanıtlamış büyük bir kuruluştur.

https://www.ankaradehanakliyat.com/

Ankara nakliyat, Ankara nakliye, Ankara evden eve, Ankara evden eve nakliyat, Ankara nakliyat firmaları, Ankara nakliyecileri, Ankara eşya taşıma, Ankara ev taşıma, Deha nakliyat, Ankara deha nakliyat, en iyi nakliyat firmaları, güvenilir nakliyat firmaları, profesyonel nakliyat firmaları

 

Firmaya Ait Mevcut Fotograf Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut İlan Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Video Bulunmamaktadır.
Firmaya Ait Mevcut Ürün Bulunmamaktadır.
Ad Soyad
:
E-Mail Adres
:
Yorum
:
Firmaya Ait Mevcut Yorum Bulunmamaktadır.
ANAHTAR KELİMELER
Deha Nakliyat, 
Copyright © 2013 HepsiTurkiye.com Sitenin tüm hakları hepsiturkiye.com' a aittir. Sitede yayınlanan firmaların ürün, resim ilan v.b meteryallerin telif hakları yayın yapan firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yasaktır.
Ana Sayfa Hakkımızda Sektörler Şehirler Firmalar İlanlar İletişim Reklam Alanları Firma Ekle Ödeme Yap